ÜRÜNLER

  simit

  KDV Dahil :2.00

  Lastik

  KDV Dahil :2.00

  CGC010

  KDV Dahil :24.90

  CGC009

  KDV Dahil :24.90

  Fırsat ürünler

  simit

  KDV Dahil :2.00

  Lastik

  KDV Dahil :2.00

  CGC010

  KDV Dahil :24.90

  CGC009

  KDV Dahil :24.90

  FLO SERVİSİMİZ
   
  takı  toka  hediyelik ürünler  barkodlu takı   toptan takı  toptan toka  simit tokalar mandal tokalar otomatik tokalar taçlar bandana polyester lastik tokalar yan tokalar muz tokalar küpeler kolyeler takı seti bileklikler yüzükler broşlar halhal percing bilezikler şapka şal fular cüzdanlar çantalar kemerler anahtarlıkgözlük şemsiye saat tesbih çakmak tabaka kol düğmesi hediyelik eşya
   
  Ödeme ve Teslimat

   

  Majesticbijuteri.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler.Saat 16.00’a kadar verilen ve onaylanan tüm siparişleriniz aynı gün içerisinde kargoya verilir. 

  Siparişler kargoya teslim edildikten sonra Marmara, Ege, Batı Karadeniz bölgerine en geç 2 iş günü, Doğu Anadolu, Güney Doğu, İç Anadolu, Akdeniz'e en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır. 


   Üstelik 300 TL ve üstü değerindeki yurt içi alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!


  Sipari
  şinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. 

   Tam ve eksiksiz teslimat için, lütfen kargodan teslim aldığınız paketi kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz taktirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

  Teslimat adresinde bulunmamanız halinde kargo firmamız kapınıza “Ziyaret Notu” bırakacaktır. Bu durumda, ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorunda kalacakınız.

   

  ALIŞVERİŞ SEPETİM
  Sepetinizde Ürün Yok.
  ÜYE GİRİŞİ


  MARKA VE ÜRÜN ARA

  YENİ ÜRÜNLER

   
  © Copyright 2012 www.majesticbijuteri.com Tüm Hakları Saklıdır.

  takı  toka  hediyelik ürünler  barkodlu takı  toptan takı  toptan toka  simit tokalarmandal tokalarotomatik tokalartaçlarbandana polyester lastik tokalaryan tokalarmuz tokalarküpelerkolyelertakı seti bileklikleryüzüklerbroşlarhalhalpercingbileziklerşapkaşalfularcüzdanlarçantalar kemerleranahtarlıkgözlükşemsiyesaattesbihçakmaktabakakol düğmesihediyelik eşya